Original Doom

1.0.3.1

3.2

5

Android için Orijinal Doom, klasik versiyon

195.2k

Bu uygulamayı oyla

Original Doom doksanların başındaki ID Software’in klasikleşmiş efsaneleşmiş oyun olan Doom’un keyfini çıkarmanıza izin veren Android cihazınızda küçük ekranı kullanan mobil versiyonudur.

Uygulama gerçekten oyunun paylaşımlı yazılım versiyonu ile birlikte bir motordan daha fazla değildir. Bununla birlikte, otomatik olarak Doom’un sadece ilk bölümünü oynayabilir olacaksınız. Fakat, Doom 1 ve Doom 2’nin tüm içeriğine erişim sağlayabilmeniz için bilgisayarınızdan cihazınıza ilgili tüm dosyaları içeri aktarmalısınız.

Teknik olarak, Android cihazlar için, dokunmatik ekranlara uyarlanan kontrolleri ve güncellemeye de ihtiyaç duymayacağınız orijinali ile tamamen aynı grafikleri ile oyunun bu versiyonu çok iyi çalışır. Ek olarak, silahlar arasında geçiş yapmak için telefonunuzdaki ses düğmelerini kullanabilir, oynarken bunu yapmak daha konforlu olmaktadır.

Orijinal Doom gerçek mükemmel bir oyunun keyfini çıkarmak için mükemmel bir seçenektir. Bu oyun ölümsüz oyunlardan birisi olup nerede olursanız olun mobil telefonunuzu kullanarak kolaylıkla oynayabileceğiniz bir oyundur.
Gereksinimler

Android 4.0 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X